Flow faktor

Flow faktor používají bajkeři na svých trailech, není ale jediný důvod nepoužít toto zaklínadlo pro ty nejlepší úseky silnic. Naše hodnocení určí, které jsou super a ty, které jsou hustodémonskykrutopřísně super. I na silnici s flow faktorem 1 bude zábava, ale na flow faktor 5 zažijete, co je to mrazení v zádech!

Flow je stav, ve kterém se zastaví čas. Jste jen vy, motor, dvě či tyři kola, a cesta. Vše bezvadně plyne, luxusní povrch nezradí, žádné zrádné úseky, dokonalé splynutí cesty, stroje a řidiče…

Flow faktor 1

  • Silnice s průměrným povrchem, tu a tam zábavná, rozhodně však zábavnější varianta, než blízká jednička nebo dokonce dálnice.

Flow faktor 2

  • Silnice obsahuje zajímavé úseky, které se však nedostávají v takové koncentraci. Povrch musí uspokojit i řidiče s tvrdším podvozkem.

Flow faktor 3

  • Trasa je častěji narušena vesnicí či jiným nutným zpomalením, obecně ale nabízí zajímavé svezení s dobrým povrchem.

Flow faktor 4

  • Výjimečná trasa zajímavou lokalitou. K dokonalosti schází slabší provoz, trošku lepší povrch nebo zábavnější vracečky.

Flow faktor 5

  • Vracečky, kopce, zatáčky, dokonalý asfalt, malý provoz. Řidičova nirvána vyžadující soustředění, avšak bez záludností a zrad, po převážnou denní dobu bez většího provozu. Zkrátka místo, kam stojí za to se vypravit.