Dejte nám tip

Projeli jste nějakou krásnou silnici? Podělte se o svůj objev! Jen mějte na paměti, že nehledáme celé výlety, ale jen nejzábavnější úseky. Takové, které jsou dlouhé alespoň pět kilometrů, s luxusním povrchem, dostatečnou šířkou a přehledností, ideálně s nějakým výškovým profilem, zkrátka ať je na něm zábava, co nejvíce točení volantem či řídítky a podřazování s meziplynem. Znáte takový? Napište nám o něm.

Stačí, když nám napíšete začáteční a konečnou obec a číslo silnice, abychom našli přesně onu cestu a mohli ji zařadit. Anebo nám trasu alespoň naklikejte prostřednictvím Mapy.cz a pošlete odkaz. Pokud máte i nějakou fotku či video, přidejte je rovněž, ať máme lepší představu. Když se rozhodneme místo osobně ověřit, dáme vám vědět a můžete nám udělat průvodce.

Kontakt: tip@roadhunter.cz 

„Své oblíbené silnice vám přece neprozradím!“ Říkáte si tohle? Taky jsme si to kdysi říkali, ale zjistili jsme, že je to hloupost. Když své oblíbené silnice poradíte ostatním , nestane se z nich hned Václavák. Tolik nás není. Pár se jich přijede podívat, někteří si úsek zařadí do pravidelných vyjížděk, ale zpravidla se s nimi ani nepotkáte. A pokud ano, tak je to přece skvělé, protože potkáte úplně stejně naladěného člověka! A ten vám zas prozradí svoje oblíbené trasy. A společně pak můžeme objevovat nové…